KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778076
nr 1377 8076
Lidia McGrigor. Signerad, daterad 2017. Olja på duk, 80,5x60 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:11:59
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)